PSG rikthehet me ofertë të re për Milan Skriniar

Futboll

PSG rikthehet me ofertë të re për Milan Skriniar

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 10:54
PSG rikthehet me ofertë të re për Milan Skriniar

Paris-Saint-Germain po vazhdon të këmbëngul në transferimin e qendërmbrojtësit të Interit Milan Skriniar.

Klubi francez kishte ofruar 65 milion euro për shërbimet e sllovakut javë më parë, ofertë kjo e cila ishte refuzuar nga Interi.

Drejtuesit e PSG-së më pas kishin ndërprerë bisedimet, por sipas “La Gazetta dello Sport”, ata janë rikthyer sërish në tavolinën e bisedimeve për të paraqitur një ofertë të re, por Interi tashmë i ka informuar se çmimi i lojtari është rritur edhe më shumë.

Skriniar, për Interin tashmë mund të konsiderohet i shitshëm vetëm nëse vjen një ofertë prej 90 milionë eurove, shifër të cilën PSG nuk duket se janë të gatshëm ta paguajnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat