Adnan Januzaj mund të rikthehet në Premier Ligë

Futboll

Adnan Januzaj mund të rikthehet në Premier Ligë

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 23:36
Adnan Januzaj

Adnan Januzaj mund të kthehet në ligën angleze.

Chelsea dëshiron të marrë shërbimet e Anthony Gordon nga Everton.

Por skuadra e Frank Lampard nuk do të rrijë duarkryq dhe tashmë po mendon opsionet për të zëvendësuar sulmuesin e ri anglez.

Sipas raportimeve nga ‘AS’, Adnan Januzaj, po shihet si alternativë për Evertonin.

Kosovari me pasaportë belge është lojtar i lirë, pas përfundimit të kontratës me Real Sociedad.

Andaj një rikthim i Januzaj në Premier Ligë nuk mund të përjashtohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat