Reja e ruan, ul në stol Hysajn me Islandën

Futboll

Reja e ruan, ul në stol Hysajn me Islandën

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:02
Reja e ruan, ul në stol Hysajn me Islandën

Të gjithë tifozët kanë shpërthyer në kritika për performancën e Elseid Hysajt ndaj Izraelit.

Gabime të shumta dhe në momente vendimtare i kanë kushtuar së tepërmi Kombëtares nga ky lojtar.

Për këtë arsye, pritja nga tifozët nuk do të ishte edhe aq e ngrohtë në Shqipëri.

Ndoshta edhe për të mos e ekzpozuar shumë para tifozëve dhe për ta shpëtuar nga më e keqja e vërshëllimave, Reja ka menduar që ta ul në stol këtë futbollist para Islandës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat