A do të jetë takimi mes Tiranës dhe Partizanit?

Futboll

A do të jetë takimi mes Tiranës dhe Partizanit?

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 18:56
A do të jetë takimi mes Tiranës dhe Partizanit?

RTSH ka zbuluar takimin që do të jepet falas në këtë javë të Superiores.

Elita e futbollit shqiptar do të kthehet në ditën e nesërme, teksa do të kemi dy përballje, ajo mes Bylis-Erzeni në 15:00 dhe Teuta-Vllaznia në 17:45.

Por padyshim që kryeqendra e vëmendjes është takimi që do të luhet në derbin e kryeqytetit, Tirana-Partizani.

Megjithatë “RTSH” ka zgjedhur që për këtë javë të transmetohet takimi i “Niko Dovana”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat