Dukagjini barazon me Lokomotiv Tashkentin 

Futboll

Dukagjini barazon me Lokomotiv Tashkentin 

Nga: K.G. Më: 27 janar 2023 Në ora: 20:32
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Dukagjinit të Klinës, ka barazuar me rezultat 1:1 me ekipin nga Uzbekistani, Lokomotiv Tashkent.

Një ndeshje e mirëseardhur për të dy skuadrat, për të pa formën e secilit lojtar.

Klinasit treguan paraqitje të mirë.  

Ahmed Januzi shënoi për Dukagjinin.

Kryetrajneri i Dukagjinit, Armend Dallku, ka gati ekipin për pjesën e dytë të kampionatit (të elitës së futbollit të Kosovës).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat