Kjo është nota për Paçaradën, Fazlijin dhe Ajdinin 

Futboll

Kjo është nota për Paçaradën, Fazlijin dhe Ajdinin 

Nga: K. G. Më: 19 mars 2023 Në ora: 22:23
Paçarada me numër 23

Kapiteni Leart Paçarada sot ka asistuar për fitoren e St. Paulit, me rezultat të thellë 5:0 në konak të Sandhausen-it, në kuadër të javës së 25-të të Bundesliga II.

Paçarada ka treguar lojë të mirë për çka është vlerësuar me notën 7.3 nga faqja për statistika “Sofascore”.

Betim Fazliji u fut në lojë në minutën e 73-të për St. Paulin, duke u vlerësuar me notë 6.8 dhe Bashkim Ajdini ka luajtur nga minuta e 78-të për Sandhauseni-n dhe notohet me 6.3

Jackson Irvine i St. Paulit është lojtar i ndeshjes, me notën 8.3.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat