Ismet Munishi kritikë për Kosovën, komplimenton Andorrën 

Futboll

Ismet Munishi kritikë për Kosovën, komplimenton Andorrën 

Nga: K. Goca Më: 28 mars 2023 Në ora: 23:07
Ismet Munishi,

Ismet Munishi, ish trajner i Prishtinës, shprehet kritikë për Kosovën dhe ka komplimentuar Andorrën.

Sipas Munishit, Andorra na mësoi se si luftohet për kombëtare.

 “Andorra na jep gol. ne s’kem të ushtruar në ndërprerje dhe na mësoi si luftohet për fanellën e Kombëtares .

Bravo Andorra”, ka shkruar Munishi në profilin e tij në facebook.

Kosova ka barazuar me rezultat 1:1 me Andorrën në stadiumin “Fadil Vokrri”, në takimin e xhiros së dytë të Grupit I të kualifikueseve për kampionatin Evropian 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat