Futbollisti shqiptar që luan për skuadrën e Nestës

Futboll

Futbollisti shqiptar që luan për skuadrën e Nestës

Më: 29 gusht 2023 Në ora: 23:21
Elvis Kabashi

Futbollisti shqiptar që luan për skuadrën e Nestës bëhet protagonist me asist

Elvis Kabashi u kthye në protagonist për skuadrën e tij, Rexhianën, në disfatën që kjo e fundit pati me Palermon në kampionat me rezultatin 1-3.

Mesfushori shqiptar asistoi shokun e tij të skuadrës në minutën e 65’, i cili shënoi golin e vetëm për Rexhianën.

Kështu Kabashi mori dhe vlerësimin më të lartë në skuadrën që drejtohet nga legjenda e Milanit, Alesandro Nesta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat