Liria nuk dorëzohet, prezanton tri prurje cilësore

Futboll

Liria nuk dorëzohet, prezanton tri prurje cilësore

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 10:02
Liria prezanton tre prurje cilësore

Liria e Prizrenit është e fundit në tabelë, por ata vazhdojnë të kenë shpresa për mbijetesën dhe për këtë arsyeje po bëjnë përforcime.

Skuadra prizrenase në orët e vona të ditës së premte ka zyrtarizuar edhe tre përforcime të reja, duke prezantuar lojtarët në fjalë.

I pari është Klaidi Cela qendërmbrojtës 24-vjeçar gjithë karrierën e ka vazhduar në Kanada.

Një tjetër repart që është përforcuar është ai ofensivë, ku Liria ka marrë Flavio Mecja.

Sulmuesi i majtë vije te Liria pas eksperiencave që kishte në Shqipëri te Egnatia dhe Erzeni.

Një tjetër futbollist që i është bashkuar bardhezinjve është Ubong Ekpai, sulmuesi nigerian.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat