Sulmuesi i Kombëtares shqetëson Silvinjon

Futboll

Sulmuesi i Kombëtares shqetëson Silvinjon

Më: 15 maj 2024 Në ora: 18:42
Muçolli

Data e grumbullimit për “Euro 2024” afron dhe për të gjithë futbollistët e Kombëtares është e rëndësishme që të jenë në formë të mirë sportive, e sigurisht pa dëmtime.

Por, pikërisht në këtë moment, Silvinjo duhet të shqetësohet paksa Arbnor Muçollin, i cili ka marrë vazhdimisht lëvdata nga trajneri i kuqezinjve, dhe së fundmi është dëmtuar në ndeshjen që skuadra e tij, Goteborg, luajti përballë Malmos.

Muçolli, si zakonisht titullar, u ul në tokë në minutën e 61-të duke bërë shenjë nga pankina. Ai mori ndihmën e mjekësve dhe u largua duke çaluar, me shenja të dukshme dhimbjeje, teksa u zëvendësua menjëherë nga trajneri i skuadrës.

Një situatë ku s’dihet ende sesa do të mungojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat