Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit

Futboll

Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit

Më: 19 maj 2024 Në ora: 19:43
Klopp dhe stafi i tij dekorohen

Klopp dhe stafi i tij dekorohen me “trofe” pas ndeshjes së fundit!

Jurgen Klopp ishte për herë të fundit, këtë të dielë, në krye të Liverpool, me skuadrën e “The Reds” që e mbylli sezonin në vend të tretë në kuotën e 82 pikëve.

Në tetë vite në krye të skuadrës së Liverpool, Klopp ia doli të fitojë tetë trofe.

Ndërsa në ndeshjen e tij të fundit në krye të “The Reds”, Klopp dhe stafi i tij u përcollën si heronj, duke u dekoruar edhe me trofe.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat