Sfidë e rëndësishme për fatin e Shqipërisë

Futboll

Sfidë e rëndësishme për fatin e Shqipërisë

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 20:11
Formacionet

Sfidë e rëndësishme për fatin e Shqipërisë, ja si rreshtohen skuadrat e Skocisë dhe Hungarisë!

Skocia dhe Hungaria do të përballen në mbrëmje në orën 21:00 në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Europian.

Skocezët renditen në vendin e tretë me 1 pikë ndërsa hungarezët në vendin e fundit me asnjë pikë.

Kjo është një sfidë e rëndësishme përsa i përket kualifikimit të Shqipërisë në fazën tjetër.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat