Kush ia prek hundën, Haradinajt?

Lajme

Kush ia prek hundën, Haradinajt?

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 19:23
Daut Haradinaj

Kandidati për kryetar të Komunës së Prishtinës, nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj, ka qëndruar sot në njërin nga kopshtet e kryeqytetit.

Në pamjet e publikuara nga Haradinaj, shihet teksa luan me fëmijët e këtij kopshti.

Madje, njëri nga ta, ia prek hundën, ish-shefit të deputetëve të AAK-së.

Postimi i plotë:

Për ditën e çlirimit të Prishtinës sot u takova me më të dashurit tanë, fëmijët. Në kopshtin Dina, fëmijët kënduan e recituan për paqe e pranverë.

E kemi obligim që të ofrojmë kushte për fëmijëri të lumtur e të shëndetshme.

Çlirimi i Prishtinës mbetet ngjarja më fisnike e brezit tonë.

Brezat e ri po rriten shëndetshëm e të sigurtë që e ardhmja jonë të jetë në duart e tyre.

Urime dita e çlirimit Prishtinë e fëmijëve!

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat