Peci: Duket se nuk jemi të vetëdijshem për seriozitetin e situates në të cilën gjindemi

Politika

Peci: Duket se nuk jemi të vetëdijshem për seriozitetin e situates në të cilën gjindemi

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 12:19
Lulzim Peci

Ish-ambasadori Lulzim Peci thotë se “kapitulli i perkrahjes dhe partneritetit te vendeve kyce te perendimit me vendin tone tanime pothuajse eshte mbyllur”.

Drejtori i institutit KIPRED ka shkruar në Facebook se situata në të cilën gjendet Kosova tash është shumë serioze.

“Po me duket se nuk jemi te vetedijshem per seriozitetin e situates ne te cilen gjendemi”, shkroi Peci.

“Fjalet dhe argumentet me nuk bejne pune! Kapitulli i perkrahjes dhe partneritetit te vendeve kyce te perendimit me vendin tone tanime pothuajse eshte mbyllur!”, shtoi ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat