Agushi synon edhe një rekord

Sporti

Agushi synon edhe një rekord

Nga: K.G. Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 14:16
Agushi synon edhe një rekord

Zhongleri i njohur nga Kosova, Agim Agushi, ka disa plane për vitin 2021. 

Synimi i tij është që të thyejë edhe një rekord, kësaj radhe në rajonin e tij.

“Të gatshëm të sfidojmë Rekordin Guinness.

Kësaj radhe në Anamoravë - Gjilan!”, ka shkruar Agushi.

Ai ka vite që shënon suksese të mëdha me këtë sport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat