Ish - ylli i tenisit rrahet brutalisht në Australi

Tenis

Ish - ylli i tenisit rrahet brutalisht në Australi

Më: 8 shtator 2023 Në ora: 12:50
Bernard Tomiq

Tenisti kontrovers Bernard Tomiq është rrahur sipas mediave australiane në qytetin Gold Coast, i cili ndodhet afër Brisbane.

Përkatësisht, në rrjetin social “X”, raportohet se dy burra ishin duke rrahur Tomiqin, ndërsa i treti po e filmonte të gjithën.

Tomiq u përpoq të mbrohej, por pa sukses dhe dyshja vazhduan ta rrihnin

Nuk dihet ende pse ka ndodhur kjo, ndërsa në Australi thonë se hetimet janë në vijim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat