Java e tretë me disa ndeshje interesante

Volejboll

Java e tretë me disa ndeshje interesante

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 18:02
Orari femrat

Sonte luhen ndeshjet e javës së tretë në Superligë në të dy konkurrencat.

Edhe java e tretë do të sjellë ndeshje mjaft interesante.

Federata e Volejbollit njofton të gjithë adhuruesit volejbollit se të gjitha ndeshjet e volejbollit do të zhvillohen duke respektuar masat e Qeverisë së Kosovës.

Image

Orari meshkujt

Në palestra mund të hyjnë vetëm 10% e kapacitetit të shikuesve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat