Peja apo Luboteni?

Volejboll

Peja apo Luboteni?

Më: 29 prill 2022 Në ora: 14:29
Peja apo Luboteni?

Peja apo Luboteni?  Ndeshja finale e Play-OFF-it që pritet mne padurim në Superligën e djemve.

Duelet mes KV Peja dhe KV Luboteni nga Ferizaj, do të vijnë drejtpërdrejt në transmetuesin publik

Seria e finaleve fillon të dielën, me finalen e parë që është në program nga ora 20:30.

KV Peja pas triumfit në Kupën e Kosovës, dëshiron edhe sivjet ta mbrojë fronin në garat kampionale, që të fitojë dy trofetë e sezonit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat