Ferizaj fiton kundër Vllaznisë!

Volejboll

Ferizaj fiton kundër Vllaznisë!

Më: 15 janar 2023 Në ora: 11:42
Ferizaj

Ferizaj fiton kundër Vllaznisë!

Ferizaj ka mposhtur Vllazninë, në përballjen e vlefshme për Ligën "Gjergj Kastrioti", të shtunën mbrëma, në palestrën "Q. Dervishi", me rezultat 1-3 (26:24, 14:25, 14:25, 12:25).

Vllaznia e nisi mirë, duke fituar setin e parë, por e pësuan në tri setet në vazhdim dhe u desh të pajtoheshin me këtë humbje.

Takimi tjetër i Grupit B luhet mes Lubotenit dhe Partizanit, të dielën, me fillim nga ora 17:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat