FInalet të dielën

Volejboll

FInalet të dielën

Më: 29 mars 2024 Në ora: 17:16
Orari i ndeshjeve

Në fundjavë, 8 skuadrat më të mira në garën për Kupën e Kosovës 2024, e vazhdojnë ëndrrën drejt trofeut më të çmuar të volejbollit tonë.

"E shtuna dhe e diela, sjellin super spektaklin në “1 Tetori” të Prishtinës

Të shtunën -  gjysmëfinalet

Të dielën finalet.

Show i volejbollit me një super spektakël

Shumë dhurata edhe për publikun,

Bashkohuni në festën e volejbollit këtë fundja", njofton FVK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat