Kuka: Ajka Botërore në kampin stërvitor në Golem të Shqipërisë 

Xhudo

Kuka: Ajka Botërore në kampin stërvitor në Golem të Shqipërisë 

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 22:17
Kuka: Ajka Botërore në kampin stërvitor në Golem të Shqipërisë 

Driton Kuka, selektor i Kombëtares së Kosovës, tha se shpejti ajka botërore zbarkon në Shqipëri. 

Xhudistet e xhudistët më të mirë po stërviten. 

“Ajka Botërore në kampin stërvitor në Golem Shqipëri.

Shumë Kampione Olimpike e Botërore së shpejti në Shqipëri

Shumë kampione Evropiane, Botërore e Olimpike nga më se 10 shtete!

Kategoria 57 kg do jetë me një konkurrencë të çmendur me prezencë të Kampiones Olimpike aktuale Nora

Gjakova si dhe asaj Botërore Jessica Climcait!

Afër 100 garuese në Golemin e bukur në Shqipëri 

Së shpejti Ajka Botërore zbarkon më trojet Shqiptare për kamp stërvitor!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij ë facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat