Kuka: Edhe pak orë mundësi për të përkrahur nominimin tim dhe të Disit 

Xhudo

Kuka: Edhe pak orë mundësi për të përkrahur nominimin tim dhe të Disit 

Nga: K.G. Më: 10 dhjetor 2021 Në ora: 22:05
Kuka: Edhe pak orë mundësi për të përkrahur nominimin tim dhe të Disit 

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, është i nominuar për t’u zgjedhur trajneri më i mirë më botë nga Federata Ndërkombëtare e Xhudos.

E nominuar është edhe kampionja olimpike Distria Krasniqi për t’u zgjedhur më e mira në botë.

“Edhe pak orë mundësi për të përkrahur nominimin tim dhe të Disit!
Hera parë në Histori të sportit tonë nominime për trenerin dhe garuesen më të mirë të Rruzullit Tokësor!

Votoni edhe pak orë”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook. 
Këtu votoni: https://awards.ijf.org.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat