Një luftëtar i madh viziton Driton Kukajn dhe kampionet olimpike 

Xhudo

Një luftëtar i madh viziton Driton Kukajn dhe kampionet olimpike 

Nga: K. G. Më: 26 maj 2022 Në ora: 20:34
Një luftëtar i madh viziton Driton Kukajn dhe kampionet olimpike 

Luftëtari i njohur i UFC-së, Ilir Latifi, ka vizituar trajnerin më të mirë në botë, Driton Kukajn dhe kampionet olimpike Majlinda Kelmendin, Nora Gjakovën dhe Distria Krasniqin.

Një befasi për xhudistet kampione nga një ndër luftëtarët më të mëdhenj në botë.

“Një vizitë e befasishme dhe shumë e këndshme!

Një luftëtar i madh ndër më të mirët në Botë në UFC ishte sonte në stërvitje te ne!

Ilir Latifi na nderoj me prezencën e tij sonte”, njofton Kuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat