Majlinda Kelmendi aksidentohet në komunikacion, Driton Kuka tregon gjendjen e saj

Xhudo

Majlinda Kelmendi aksidentohet në komunikacion, Driton Kuka tregon gjendjen e saj

Nga: K. Goca Më: 1 shtator 2023 Në ora: 16:06
Majlinda Kelmendi

Krenaria e kombit shqiptar, Majlinda Kelmendi, sot ka pas një aksident të lehtë.

Raportohet se makina e policisë e ka përplasur automjetin e ish xhudistes së mirënjohur.

Driton Kuka, selektor i kombëtares së Kosovës., tregon për gjendjen e saj.

“Ka qenë një aksident i lehtë dhe pa pasoja.

Nuk ka lëndime. Majlinda është super”, tha Kuka për gazetën kombëtare “Bota sot”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat