Jep dorëheqje për dy javë nga pozita e trajnerit në KB Peja

Basketboll

Jep dorëheqje për dy javë nga pozita e trajnerit në KB Peja

Nga: K.G. Më: 12 janar 2021 Në ora: 13:50
Jep dorëheqje për dy javë nga pozita e trajnerit në KB Peja

Nuk i zgjati as dy javë dhe jep dorëheqje nga pozita e trajnerit të KB Peja. Është fjala për Bas dhe sipas pejanëve janë arsyet familjare.

"Trajneri Bas jep doreheqje!

Mbrëmë trajneri Bas me keqardhje ka informuar Klubin për vendimin e tij për të mos vazhduar punën e nisur vetëm dy javë më heret.

Arsyet janë familjare dhe private të trajnerit.

Klubi është duke shikuar që të zëvendësoj trajnerin Bas në ditët në vazhdim e deri atehere Petrit Zeqiri rikthehet si ushtrues detyre", njofton KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat