E shtuna na rezervon dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Basketboll

E shtuna na rezervon dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në basketboll

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 09:49
Foto ilustruese

Supçerliga e Kosovës në basketboll sot vazhdon me xhiron e radhës, respektivisht atë 21.

Në program do të jenë dy ndeshje, me vëmendjen kryesore në “Sezai Surroi”, aty ku do të ndeshen Bashkimi dhe Sigal Prishtina.

Ky takim fillon nga ora 17:00, kurse nga 19:00 do të përballen Trepça dhe Ponte.

Për të dyja sfidat, ne do t’iu raportojmë në kohë reale, çerek pas çereku.

17:00

BASHKIMI – SIGAL PRISHTINA

19:00

TREPÇA – PONTE PRIZRENI

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat