Kjo është serbja që nuk iu ndahet skuadrave shqiptare! Ja çfarë ka te pjesët intime...

Basketboll

Kjo është serbja që nuk iu ndahet skuadrave shqiptare! Ja çfarë ka te pjesët intime...

Nga: K.G. Më: 22 prill 2021 Në ora: 19:00
Kjo është serbja që nuk iu ndahet skuadrave shqiptare! Ja çfarë ka te pjesët intime...

Është e çuditshme që serbja Milica Daboviq nuk iu ndahet klubeve të basketbollit shqiptar, sigurisht edhe paguhet mirë. Është e habitshme që tash e një kohë luan në Kampionatin Shqiptar.  

Nuk dihet se sa paguhet dhe çfarë e lidh aq shumë më klubet shqiptare, apo ka diçka me tepër se sportive! Një kohë pjesë e Vllaznisë nga Shkodra, Flamurtarit nga Vlora dhe tani e KB Tiranës!

“Serbja Milica Daboviq, basketbollistja seksi e SHKB Tiranës.

Image

Shoqata e Klubit të Basketbollit Tirana disa javë më parë afroi në skuadër serben Milica Daboviq, një lojtare me shumë eksperiencë.

Daboviç për vite me radhë ka qenë edhe kapitene e përfaqësueses së Serbisë, ndërsa është një njohje e vjetër e kampionatit shqiptar të basketbollit për femra, teksa në të shkuarën ka veshur fanellat e Flamurtarit dhe Vllaznisë.

Image

Përveç kualitetit në parket ku e ka ngritur dukshëm nivelin e SHKB Tiranës, lojtarja serbe është një prej basketbollisteve më seksi të kampionatit”, shkruan “Panorama sport”.

39-vjeçarja tërheq vëmendje me trupin e mbushur me tatuazhe, disa prej tyre madje pranë pjesëve intime. Ajo është gjithashtu shumë e ndjekur në rrjetet sociale, teksa regjistron rreth 137 mijë fansa në “Instagram”", shkruan me tej media nga TIrana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat