Bordi i KB Shkupit – meshkujt: Urime gazeta “Bota sot”

Basketboll

Bordi i KB Shkupit – meshkujt: Urime gazeta “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:59
Bordi i KB Shkupit – meshkujt: Urime gazeta “Bota sot”

Klubi i basketbollit Shkupi – meshkujt, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Bordi i KB Shkupit vlerëson lart punën gazetës.

“”Bota sot” është e  gjithanshme dhe shkruan për të gjithë sportistët dhe klubet shqiptare kudo që veprojnë. 

Është gazetë me lajme të shpejta, të sakta dhe profesionale. 

Urojmë 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, gjithmonë me suksese”, uron KB Shkupi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat