James rikthehet nga lëndimi, por Lakers pësojnë nga Bulls

Basketboll

James rikthehet nga lëndimi, por Lakers pësojnë nga Bulls

Më: 27 mars 2023 Në ora: 09:12
Lojtarët e NBA

Të dielën në mbrëmje në “NBA” janë zhvilluar 9 ndeshje ku janë arritur këto rezultate:

Charlotte Hornets vs Dallas Mavericks 110-104,

Atlanta Hawks vs Memphis Grizzlies 119-123,

Boston Celtics vs San Antonio Spurs 137-93,

Cleveland Cavaliers vs Houston Rockets 108-91,

Orlando Magic vs Brooklyn Nets 119-106,

Toronto Raptors vs Washington Wizards 114-104,

Portland Trail Blazers vs Oklahoma City Thunder 112-118,

Golden State Warriors vs Minnesota Timberwolves 96-99 dhe

Los Angeles Lakers vs Chicago Bulls 108-118.

Pavarësisht se LeBron James u rikthye nga lëndimi, nuk arriti ta ndalë humbjen e Lakers nga Bulls, ku tek këta të fundit u dallua më së shumti Zach LaVine me 32 pikë të shënuara.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat