Dua shkëlqen në Londër, ekspozon këmbët e gjata seksi - Bota Sot
Dua shkëlqen në Londër, ekspozon këmbët e gjata seksi

Bota e Yjeve

Dua shkëlqen në Londër, ekspozon këmbët e gjata seksi

Nga: Bota sot Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 10:27
Dua Lipa

Ajo është e njohur për performancat e saj të veçanta dhe stilin unik.

Dhe Dua Lipa solli sërish magjinë e saj, në skenën e The SSE Arena Wembley në Londër, të enjten, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 23 vjeçare ishte veshur për të lënë përshtypje, në një kostum të zi, që tregonte këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...