Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian tregon trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nga “SKIMS”

Më: 13 prill 2024 Në ora: 19:19
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian po tregonte trupin e saj të tonifikuar me rroba banje nudo “SKIMS”, ndërsa shtoi një fustan me rrjetë.

Bukuroshja ishte duke ecur në plazhin me rërë të bardhë në Turks and Caicos.

Banorja e Hidden Hills, mbante gjithashtu syze dielli të errëta, ndërsa mbante flokët e saj bionde poshtë mbi gjoks dhe vendosi shumë bizhuteri ari të verdhë, disa me diamante, shkruan DailyMail.

Image
Khloe Kardashian

Ylli televiziv po mbante duart me vajzën e saj True Thompson, babai i së cilës është ylli i basketbollit Tristan Thompson.

True u pa me rroba banje portokalli me flokët e saj në gërsheta. Pushimet janë një lloj udhëtimi për ditëlindjen për True, e cila do të mbushë gjashtë vjet më 12 prill.

Image
Khloe Kardashian

Khloe gjithashtu ka qenë me pushime me motrën e saj Kim Kardashian e cila i solli katër fëmijë: North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Ndërsa ndodheshin në ishull, zonjat kanë realizuar shumë fotografi me rroba banje të cilat i kanë shpërndarë në Instagram.

Image
Khloe Kardashian
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat