Adelina Tahiri shfaqet joshëse në pushimet e saj në Dubai

Bota e Yjeve

Adelina Tahiri shfaqet joshëse në pushimet e saj në Dubai

Më: 16 prill 2024 Në ora: 00:20
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të komentuara në shtypin rozë.

Së fundmi, ajo ka nisur pushimet në Dubai, së bashku me bashkëshortin e saj si dhe me djalin e tyre.

Prej ditësh qëndron atje, dhe në të shumtën e rasteve ka publikuar një sërë fotografish për pushimet atje.

Image
Adelina Tahiri

Së fundmi, ajo ‘trazoi’ internetin me disa imazhe ku shfaqej tejet joshëse.

Adelina veshi një fustan të ngushtë shumëngjyrësh, të cilin e kombinoi me një sërë varësesh. Fustani i ngushtë, i vinte në pah linjat e saj të përkryera.

Image
Adelina Tahiri
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat