Beyonce shfaqet plot stil, ndërsa feston suksesin e albumit të saj të ri “Cowboy Carter”

Bota e Yjeve

Beyonce shfaqet plot stil, ndërsa feston suksesin e albumit të saj të ri “Cowboy Carter”

Më: 14 prill 2024 Në ora: 00:09
Beyonce

Beyonce festoi suksesin e albumit të saj ‘country’ në një përhapje të madhe piktoreske në rrjetet sociale të shtunën.

“Akti II: Cowboy Carter” ka bërë histori të muzikës që nga publikimi i saj më 29 mars.

Këngëtarja dhe kompozitorja, 42 vjeçe, e cila është gruaja e parë me ngjyrë që ka një album ‘country’, veshi një bluzë të zezë me një fotografi të albumit “Color Me Country” të këngëtares Linda Martell, shkruan DailyMail.

Image
Beyonce

Linda Martell Show është një nga këngët e vetme në disk, dhe emri i saj sinjalizoi miratimin e saj për pamjen në rrjetet sociale.

Pjesa e sipërme ishte e shtrënguar në bel dhe e lidhur në pjesën e pasme për të treguar barkun e tendosur të fitueses së “Grammy”.

Image
Beyonce

Për pamjen ajo kishte veshur pantallona të shkurta të zeza të thurura me bel të lartë dhe çizme të zeza mbi gju.

Flokët e saj të gjatë biondë ishin të stiluar me kaçurrela të lirshme dhe ajo mbante grim të thjeshtë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat