Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Bota e Yjeve

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re, ndërsa shfaqet shumë tërheqëse

Më: 15 prill 2024 Në ora: 09:43
Melinda Ademi

Këngëtarja Melinda Ademi, ka dhënë paralajmërimin për këngën e saj të re, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga e cila do të publikohet nesër (e martë) do të mbajë emrin “Alkool” dhe do të vijë si bashkëpunim me artistin Finem.

Melinda njihet për vokalin mahnitës dhe stilin e veçantë në stil.

Image
Melinda Ademi

Njoftimin për këngën e re, bukuroshja e dha përmes disa fotografive të mrekullueshme.

Ndjekësit pa dyshim u mahnitën me paraqitjen e saj tejet seksi, dhe nuk ngurruan të jepnin komentet e tyre pozitive rreth dukjes.

Image
Melinda Ademi

Melinda pozoi një në kostum të ngushtë, duke treguar barkin e saj të sheshtë, dhe linjat perfekte. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat