Rita Ora merr gjithë vëmendjen, teksa bën një paraqitje elegante dhe me stil në Sydney

Bota e Yjeve

Rita Ora merr gjithë vëmendjen, teksa bën një paraqitje elegante dhe me stil në Sydney

Më: 17 prill 2024 Në ora: 18:47
Rita Ora

Rita Ora u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo gjatë një paraqitjeje të saj të fundit në Sydney.

Ylli i muzikës pop, 33 vjeçe, tronditi publikun kur u shfaq e veshur me një pamje elegante e tëra në të zezë, me një kulturë të zhytur të kraharorit të kombinuar me pantallona dhe këpucë të të njëjtës ngjyrë.

Bukuroshja e plotësoi pamjen e saj me një xhaketë të zezë të hapur që nënvizonte format e saj të mahnitshme trupore, shkruan DailyMail.

Image
Rita Ora

Rita u kujdes edhe për aksesorët, teksa vendosi një palë syze dielli me stil, një çantë të ngjashme, vathë të artë dhe një zinxhir me pendë me shkronjën “R”.

Ish-trajnerja e “The Voice Australia” i kishte lënë flokët e saj të ndritshme ngjyrë kafe në valë të lirshme.

Image
Rita Ora

Në një moment, ajo u pa duke dalë nga një limuzinë e zezë dhe ishte e gjitha me buzëqeshje ndërsa ecte përgjatë rrugës së ngarkuar dhe shijonte pamjet.

Me qëndrimin e saj të lirshëm dhe buzëqeshjen atraktive, bukuroshja mori vëmendjen e të gjithëve ndërsa shijonte një ditë argëtuese jashtë në qytet.

Image
Rita Ora

Rita së fundmi ka udhëtuar nëpër Zelandën e Re me bashkëshortin e saj regjisor, Taika Waititi, duke eksploruar gjithçka që ofron vendi.

Gjatë udhëtimeve të saj, ish-trajnerja e “The Voice Australia” publikoi fotografi dhe video të saj duke fluturuar me helikopter mbi një ujëvarë dhe duke eksploruar malet e mbuluara me dëborë në Queenstown.Rita ka kaluar disa javë të fundit duke udhëtuar vajtje-ardhje mes Zelandës së Re dhe Australisë me bashkëshortin e saj Taika – i cili është nga Raukokore – dhe motrën e saj Elena.

Image
Rita Ora
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat