Paris Hilton tregon figurën e saj të tonifikuar me bikini, teksa feston në Coachella

Bota e Yjeve

Paris Hilton tregon figurën e saj të tonifikuar me bikini, teksa feston në Coachella

Më: 16 prill 2024 Në ora: 10:06
Paris Hilton

Paris Hilton hyri në Instagram të hënën për të ndarë një sërë fotografish seksi me 26.4 milionë ndjekësit e saj.

Ylli 43-vjeçare, e cila shijoi Coachella me tezen Kyle Richards dhe këngëtaren Kesha fundjavën e kaluar, pozoi me bikini me dizajn leopardi.

Imazhet e zjarrta u bënë natën dhe tregonin bukuroshen bionde të veshur me një kapele të zezë kauboj dhe parzmore lëkure, shkruan DailyMail.

Image
Paris Hilton

Ajo shtoi një palë çizme kamoshi, të zeza kauboj me një takë modeste, teksa qëndronte në parvazin e një vaskë të nxehtë.

Këngëtarja e “Stars Are Blind” shkroi në mbishkrimin “#CowboyCore Barbie bën #Coachella” përpara se të shtonte frazën e saj “#ThatsHot”.

Image
Paris Hilton

Paris dukej mahnitëse me një grim të plotë që përfshinte faqet e skuqura dhe një buzëkuq rozë me shkëlqim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat