24-vjeçarja me shfaqje seksi, nxjerr këmbë e gjoks - Bota Sot
24-vjeçarja me shfaqje seksi, nxjerr këmbë e gjoks

Bota e Yjeve

24-vjeçarja me shfaqje seksi, nxjerr këmbë e gjoks

Nga: Bota sot Më: 13 janar 2019 Në ora: 15:30
Megan Barton-Hanson

Që kur ka dalë nga villa e “Love Island”, ajo ka treguar në secilën paraqitje format seksi trupore.

Këtë Megan Barton-Hanson e ka bërë edhe të shtunën, gjatë një dalje me miqtë e saj, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli 24 –vjeç, kësaj radhe ka theksuar trupin e arritur me ndërhyrje kirurgjike, me një veshje të shkurtër mëndafshi, me të cilën ka ekspozuar gjoksin dhe këmbët seksi./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...