Immobile në superformë, sekreti është Jessica - Bota Sot
Immobile në superformë, sekreti është Jessica

Bota e Yjeve

Immobile në superformë, sekreti është Jessica

Më: 13 janar 2019 Në ora: 20:28
Ciro Immobile dhe Jessica Melena

Ciro Immobile vijon të ruajë rendimentin e golave edhe këtë sezon me Lazion. Pasi vjet u shpall golashënuesi më i mirë i Serie A, bashkë me Icardin, këtë vit mbetet pretendent me 10 gola.

Ndërkohë që italiani shënon gola në fushë, ashtu siç bëri edhe dje ndaj Novara-s në Kupën e Italisë, bashkëshortja e tij Jessica Melena me të cilën Ciro ka dy vajza, mban peshë rrjetet sociale me fotot e saj. Bukuroshja është në top formë edhe pse është nënë e dy fëmijëve.

Në profilin e saj në Instagram ndiqet nga thuajse 700 mijë fansa, të cilët i mban të fokusuar me foto vërtet pikante nga jeta e saj si modele, apo edhe nga vendet me diell ku ajo kalon pushimet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...