Rihanna del me një veshje të çuditshme - Bota Sot
Rihanna del me një veshje të çuditshme

Bota e Yjeve

Rihanna del me një veshje të çuditshme

Më: 14 janar 2019 Në ora: 14:11
Rihanna

Rihanna ka befasuar fansat e saj me veshjen e fundit.

Në fakt vetëm ajo ka mund të dalë e tillë.

Me një xhaketë dhe pantallona shumë të gjera Rihanna u pa të dielën rrugëve të New York-ut.

Nga fytyra e saj shihet se Rihanna ishte duke u argëtuar me këtë pamje të çuditshme që kishte marrë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...