Bebe Rexha tregon disa nga ambientet e shtëpisë së saj luksoze - Bota Sot
Bebe Rexha tregon disa nga ambientet e shtëpisë së saj luksoze

Bota e Yjeve

Bebe Rexha tregon disa nga ambientet e shtëpisë së saj luksoze

Më: 15 janar 2019 Në ora: 22:21
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është njëra prej personazheve më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me ndjekësit fotografi apo video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Rexha ka publikuar disa fotografi në InstaStory ku shfaqet në një ambient të këndshëm ,ndërsa thotë se ndjehet e lumtur në shtëpinë e saj të re.

Image

Kjo ka bërë të mendohet se këngëtarja shqiptare ka bërë një investim, duke blerë një shtëpi të re për të dhe familjen e saj.

Nga imazhet e publikuara vërehet se ambienti ku ajo po jeton është mjaft luksoz, dhe se duket e lumtur në shtëpinë e re.

Duket se të ardhurat e mira nga muzika ia kanë mundësuar shqiptares që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze.

Për sa i përket muzikës, ajo përmbylli një vit të jashtëzakonshëm me plot këngë hite, albumin e saj “Expectations”, si dhe u bë pjesë e kopertinës së një prej revistave më të mëdha në Amerikës, “Billboard”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...