Emily Ratajkowski pas ditëlindjes së burrit, del të bëj pazar - Bota Sot
Emily Ratajkowski pas ditëlindjes së burrit, del të bëj pazar

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski pas ditëlindjes së burrit, del të bëj pazar

Më: 23 janar 2019 Në ora: 22:39
Emily Ratajkowski

Modelja Emily Ratajkowski, të hënën i uroi burrit të saj ditëlindjen.

Ndërsa një ditë më vonë ajo doli të bëjë disa blerje për veten e saj.

Image

Në disa fotografi të realizuara nga paparacët ajo shihet se ka të veshur një pallto ngjyrë neon dhe dukej se atë e mbante të ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...