Rita shfaqet seksi, ekspozon gjoksin dhe këmbët - Bota Sot
Rita shfaqet seksi, ekspozon gjoksin dhe këmbët

Bota e Yjeve

Rita shfaqet seksi, ekspozon gjoksin dhe këmbët

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2019 Në ora: 09:56
Rita Ora

Ajo lansoi koleksionin e ri të këpucëve në Saks, Beverly Hills, të enjten mbrëma.

Dhe Rita Ora ishte veshur për të lënë përshtypje, derisa nënshkroi bashkëpunimin me Giuseppe Zanotti, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 28 vjeçare kishte zgjedhur një fustan me printe kafshësh, në të cilin ekspozoi hiret trupore.

Rita dukej mjaft seksi, duke ekspozuar gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...