Adelina Berisha ‘përvëluese’, linjat seksi i vë në dukje! - Bota Sot
Adelina Berisha ‘përvëluese’, linjat seksi i vë në dukje!

Bota e Yjeve

Adelina Berisha ‘përvëluese’, linjat seksi i vë në dukje!

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 11:43
Adelina Berisha

Adelina Berisha krahas një karriere të suksesshme muzikore njihet edhe si një nga femrat më seksi shqiptare.

Duke pasur linja impresive që secila femër do i kishte lakmi ajo nuk heziton që herë pas here ti shfaq hiret e saj joshëse.

Këngëtarja e njohur format ‘bombastike’ i ka shfaqur edhe në një imazh të shkëputur nga xhirimet e videoklipit të ri të saj.

Në një veshje me ngjyrë të zezë e cila ia theksonte linjat për mrekulli, Adelina është shfaqur më seksi se kurrë më parë derisa ka shkëlqyer me sharmin dhe ekstravagancën.

Ndryshe, Adelina së shpejti pritet të publikojë projektin më të ri i cili mban titullin ‘Gabim i bukur’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...