Në qiellin e shtatë, Charlotte më provokuese se kurrë pranë të dashurit - Bota Sot
Në qiellin e shtatë, Charlotte më provokuese se kurrë pranë të dashurit

Bota e Yjeve

Në qiellin e shtatë, Charlotte më provokuese se kurrë pranë të dashurit

Nga: Bota sot Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 14:07
Charlotte Dawson dhe i dashuri i saj

Charlotte Dawson po jeton në qiellin e shtatë që pas ribashkimit me të dashurin e saj vitin e kaluar.

Ylli britanik është parë edhe të shtunën në mbrëmje argëtuese me të dashurin e saj Mathew Sarsfield në Manchester, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

27 vjeçarja u shfaq më seksi se kurrë me një fiustan të zi të shkurtër, duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët e gjata.

Dukej aq joshëse, sa as i dashuri nuk mund të largonte duart nga ajo as në rrugë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...