Alban Dudushi flet për familjen dhe tregon debatin me të bijën: Nisi të qante… - Bota Sot
Alban Dudushi flet për familjen dhe tregon debatin me të bijën: Nisi të qante…

Bota e Yjeve

Alban Dudushi flet për familjen dhe tregon debatin me të bijën: Nisi të qante…

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 14:27
Alban Dudushi me familje

Moderatori shumë i dashur për publikun, Alban Dudushi ishte i ftuar dje në “Thumb”, ku gjatë intervistës foli më shumë për marrëdhënien e tij me vajzën Joelle e cila tani është në moshën e adoleshencës.

Albani tregoi edhe një debat që ka pasur me të bijën së fundmi ku ajo nisi të qante.

“Unë jam një baba i përkushtuar dhe këtë e them pa pikë modestie.
Herën e fundit Joelle filloi të qante kur po diskutonim. Ishte një debat ku do të zgjidhnim shkollën ku do shkonte. Dhe i thashë harroje këtë nuk ke për të bërë këtë, nuk e kemi fare në diskutim.

Siç janë fëmijët që preken, ajo është dhe në fazën që duhet të formojë personalitetin e saj kështu që e imagjinoj të gjithë inatin e saj ndaj meje”, tregoi Albani.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...