Djali që jeton në Zvicër i kërkon bisedë me epsh, aktorja shqiptare i përgjigjet publikisht - Bota Sot
Djali që jeton në Zvicër i kërkon bisedë me epsh, aktorja shqiptare i përgjigjet publikisht

Bota e Yjeve

Djali që jeton në Zvicër i kërkon bisedë me epsh, aktorja shqiptare i përgjigjet publikisht

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 17:52
Anna Lika

Aktorja e njohur e humorit, Anna Lika ka zbuluar se ka marrë një propozim të pazakontë për një bisedë private. Ka qenë një ndjekës i saj në profilin e “Instagram”-it që i ka bërë një mesazh.

Djali është shqiptar dhe jeton në Zvicër. Në mesazh ai i ka kërkuar aktores një bisedë me epsh “me dëshirë” por jo me foto.

“Si kalove? Unë jam një djalë që jetoj në Zvicër. Punoj në kuzhinë dhe më pëlqen një bisedë e bukur sot por nuk është se dua foto apo kështu gjërash. Thjesht epsh, me dëshirë, ju lutem mos ofendoni”, i shkruan djali në mesazh.

Anna e ka marrë me humor këtë mesazh dhe vendosi që përgjigjen t’ia kthente drejtpërdrejt në “Instastory”.

“Jo, jo, pa foto e kështu gjërash nuk bëhet”, i shkruan ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...