Camila Cabello dhe Matthew Hussey janë të lumtur në lidhjen e tyre - Bota Sot
Camila Cabello dhe Matthew Hussey janë të lumtur në lidhjen e tyre

Bota e Yjeve

Camila Cabello dhe Matthew Hussey janë të lumtur në lidhjen e tyre

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 11:02
Camila Cabello me Matthew Hussey

Këngëtarja latine, Camila Cabello, është në lidhje tash e një vit me Matthew Hussey.

Camila dhe Matthew janë fotografuar nga paparacët në aeroportin e Los Anxhelosit.

Çifti shihen se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe pa dyshim që dukeshin me shumë stil të dy së bashku.

 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...