Lauren tregon gjoksin dhe të pasmet gjigante - Bota Sot
Lauren tregon gjoksin dhe të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Lauren tregon gjoksin dhe të pasmet gjigante

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 21:12
Lauren Goodger

Lauren Goodger ka treguar belin e saj të hollë dhe të pasmet e saj të mëdha bashkë me gjoksin derisa është paraqitur në pushime në Dubai

Ajo kurrë nuk harron që të poston fotografi duke treguar format e saj seksi.

Lauren Goodger tashmë ka ofruar disa fotografi gjatë një udhëtimi në jaht derisa ka pushuar në Dubai në javën e kalkuar, ku ajo ka qëndruar në hotelin e njohur luksos “FIVE Palm Jumeirah Hotel”.

Ish ylli i “Towie” (32) ka treguar format e saj të bukura derisa ka marrë diell në bordin e kësaj anije.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...