Cara Delevigne ndihmon vazhdimisht të dashurën - Bota Sot
Cara Delevigne ndihmon vazhdimisht të dashurën

Bota e Yjeve

Cara Delevigne ndihmon vazhdimisht të dashurën

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 10:08
Ashley Benson

Modelja Cara Delevingne është në lidhje dashurie me aktoren Ashley Benson.

Benson dhe Delevigne janë duke jetuar në një shtëpi së bashku në Los Anxhelos.

Paparacët fotografuan Bensonin duke dalë nga shtëpia ku shihej se ishte duke shkuar diku, Delevigne i ndihmonte asaj me valixhet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...