Courtney provokon në rrugët e LA - Bota Sot
Courtney provokon në rrugët e LA

Bota e Yjeve

Courtney provokon në rrugët e LA

Nga: Bota sot Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 14:37
Courtney Stodden

Courtney Stodden ka provokuar sërish me veshjen e saj.

Kësaj radhe, ajo është parë të dielën në rrugët e Los Anxhelos, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Me një veshje të shkurtër dhe çizme të gjata ngjyrë të zezë, 24 vjeçarja I ka lënë pak vend imagjinatës./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...